Polecamy

 Wyślij kwiaty

Auta  Siku

Auta Siku

 
Angry Birds
z dźwiękiem śmiechu
Angry Birds

Rozrywka dla dorosłych

 
         
             SUPER PREZENT
   "POPIEPRZONE KOSZULKI"
PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Książka "Pękaty Parowozik wyrusza w podróż"

Dostępność:
Jest
szt.
Cena netto: 56,19 zł 69,00 zł59,00 zł

JAK ZAMAWIAĆ NASZE BAJKI ?
Imię i nazwisko Dziecka oraz dedykację prosimy wpisać w uwagach do zamówienia lub razem ze zdjęciem przesłać w załączniku maila wysłanego na adres sklep@szukamprezentu.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie numeru zamówienia!).
Imię proszę wpisać w formie, w jakiej ma wystąpić w książce. Np. jeżeli ma być użyta forma "Asia", wpisz "Asia" a nie "Joanna".
Format pliku ze zdjęciem: *.jpg, *.jpeg, *.png. Dla zapewnienia dobrej jakości oraz sprawnego przesyłania zalecamy rozmiar pliku: od 100KB do 600KB.
Można skorzystać z gotowych wzorów dedykacji.

„Pękaty Parowozik wyrusza w podróż” to przesympatyczna bajka o Twoim Dziecku, które bawiąc się w swoim pokoju kolejką, przenosi się w świat zaczarowanych pociągów, które czują, słyszą i mówią jak ludzie. Zaprzyjaźnia się z jednym z nich i marząc o prawdziwych podróżach razem wyruszają w szeroki świat. Przemierzają góry, lasy i morza, spotykają strasznych Piratów, zwinną i odważną Kolejkę Górską i wiele innych postaci. Ostatnią stacją na mapie okazuje się jednak ich dom, do którego wracają z wielką radością. Dzięki tej książce Twoje Dziecko pozna moc tak cennych słów jak dzień dobry, proszę czy dziękuję. Uczy otwartości na problemy innych, pokazuje, że odwaga i pomysłowość popłaca. Puentą bajki jest przesłanie wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
Książka przeznaczona jest zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki w wieku do lat 9.

ilustracje bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej