Polecamy

 Wyślij kwiaty

Auta  Siku

Auta Siku

 
Angry Birds
z dźwiękiem śmiechu
Angry Birds

Rozrywka dla dorosłych

 
         
             SUPER PREZENT
   "POPIEPRZONE KOSZULKI"
PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Książka kucharska na dobry dzień (okładka beżowa)

Dostępność:
Jest
szt.
Cena netto: 56,19 zł 69,00 zł59,00 zł
JAK ZAMAWIAĆ?
Imię i nazwisko Pani oraz dedykację prosimy wpisać w uwagach do zamówienia lub razem ze zdjęciem przesłać w załączniku maila wysłanego na adres 
sklep@szukamprezentu.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie numeru zamówienia!).

Imię proszę wpisać w formie, w jakiej ma wystąpić w książce. Np. jeżeli ma być użyta forma "Asia", wpisz "Asia" a nie "Joanna". 
Format pliku ze zdjęciem: *.jpg, *.jpeg, *.png. Dla zapewnienia dobrej jakości oraz sprawnego przesyłania zalecamy rozmiar pliku: od 100KB do 600KB.
Można skorzystać z gotowych wzorów dedykacji.

Nie jest to zwykła książka kucharska. Powstała z myślą, by każda kobieta wygospodarowała sobie jeden dzień tylko dla siebie, odprężyła się i zrelaksowała. Jednocześnie chcemy, aby jej czytanie było oderwaniem się od spraw dnia codziennego. Stąd brak w niej skomplikowanych przepisów kulinarnych, a jest wiele na proste, lekkie i zdrowe potrawy, poprawiające samopoczucie.Są w niej także specjalne strony, które po wypełnieniu i sklejeniu przez bohaterkę będą w przyszłości magicznym powrotem do Jej wspomnień, przemyśleń, marzeń i planów...


 

To 32-stronicowa przygoda kulinarna, wydrukowana na papierze satynowanym (120  g), formatu zbliżonego do kwadratu o boku 22 cm, oprawiona introligatorsko w twardą, lakierowaną okładkę z gąbką (sprawia wrażenie poduszki).

 

 

Książkę oprawiliśmy w beżową okładkę, jeśli jednak uznasz, że to nie jest odpowiedni kolor, poszukaj w naszej ofercie okładki różowej.

 

Sprezentowanie takiej książki to tak, jakby powiedzieć:

Podaruj sobie jeden dzień. Niech to będzie dzień, którego kolor, smak i zapach będą wspomnieniami najlepszego prezentu jaki dostałaś w życiu. Podaruj sobie jeden poranek, jedno południe, jeden wieczór i odkryj, jaką wspaniałą jesteś osobą. Oryginalne kulinarne przepisy wplecione w Twoje wspomnienia pozwolą powrócić do czasów dzieciństwa, rozmarzyć się odrobinę oraz pomyśleć o planach, tych bliskich i tych trochę dalszych. Jesteś gotowa na spotkanie z naprawdę dobrym dniem, Twoim dniem...?