Polecamy

 Wyślij kwiaty

Auta  Siku

Auta Siku

 
Angry Birds
z dźwiękiem śmiechu
Angry Birds

Rozrywka dla dorosłych

 
         
             SUPER PREZENT
   "POPIEPRZONE KOSZULKI"
PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Książka "Konkurs na Księżniczkę"

Dostępność:
Jest
szt.
Cena netto: 56,19 zł 69,00 zł59,00 zł

JAK ZAMAWIAĆ NASZE BAJKI?
Imię i nazwisko Dziecka oraz dedykację prosimy wpisać w uwagach do zamówienia lub razem ze zdjęciem przesłać w załączniku maila wysłanego na adres
sklep@szukamprezentu.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie numeru zamówienia!).

Imię proszę wpisać w formie, w jakiej ma wystąpić w książce. Np. jeżeli ma być użyta forma "Asia", wpisz "Asia" a nie "Joanna".
Format pliku ze zdjęciem: *.jpg, *.jpeg, *.png. Dla zapewnienia dobrej jakości oraz sprawnego przesyłania zalecamy rozmiar pliku: od 100KB do 600KB.
Można skorzystać z gotowych wzorów dedykacji.

Bohaterką bajki pt. „Konkurs na księżniczkę” jest dziewczynka, która marzy o tym, by stać się prawdziwą księżniczką. Czarodziejska kareta zawozi ją na zamek, gdzie uczestniczy w balu przebierańców i w poszukiwaniu tajemniczego skarbu.
Spotyka zarozumiałą dziewczynkę w zielonej sukni balowej, chłopca w piżamie i… bardzo dziwnego smoka.
Dziewczynka, ku swemu zdumieniu, dowiaduje się, że dzięki cierpliwości, odwadze i pomysłowości stała się najprawdziwszą księżniczką, a tajemniczym skarbem okazała się jej własna książka.
Bajka uczy dobrych manier, uprzejmości i magicznych słów „proszę” i „dziękuję”. Pokazuje, że nie strój stanowi o wartości człowieka, a jego dobre serce i nienaganne wychowanie.
Książka przeznaczona jest dla dziewczynek w wieku do lat 12.


ilustracja bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej ilustracja bajki personalizowanej